Resim Kursu Blog

Bilsem Kursu Online

BİLSEM Online Resim Kursu - Yetenekli Çocuklar İçin Sanat EğitimiBİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezleri), Türkiye genelinde özel yetenekli çocukların yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri amacıyla kurulan özel bi..

Çocuk Resim Kursu

Çocuk Resim Kursu - Yaratıcılığın Renkli Dünyasına Hoş Geldiniz!Çocuklarınızın sanatla buluşması için harika bir fırsat sunuyoruz! Ressam Anne Gülasal Yıldız'ın rehberliğindeki Çocuk Resim Kursu, çocuk..

Güzel Sanatlara Hazırlık Lise Ve Üniversite

Ressam Anne ile Güzel Sanatlara Hazırlık: Kayıtlar Başladı!Güzel sanatlar tutkusuyla yanıp tutuşan gençler ve yetişkinler için harika bir fırsat başlıyor! Ressam Anne Gülasal Yıldız'ın rehberliğinde, güzel sanatl..

Online Derslerimiz Başlamıştır

Ressam Anne Gülasal Yıldız'ın Online Resim KurslarıOnline Ders Çocuk Resim KursuÇocuklarınızın yaratıcılığını keşfetmeleri ve sanat dünyasına adım atmaları için eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız? Ressam Anne'..

Resim Sanat Atölye kurs kayıtlarımız başlamıştır

Ressam Anne - Online ve Atölye Resim KurslarıSanat dolu bir yolculuğa hazır mısınız? Ressam Anne Gülasal Yıldız'ın rehberliğinde gerçekleşen online ve atölye resim kursları, çocuklardan yetişkinlere, her yaştan sanats..